KURUMSAL BANNER ÜST
                     

Hakkımızda

 

  • Süreçlerimizde her türlü kaynağın en verimli biçimde kullanılmasını ilke ediniriz. Faaliyetlerimiz esnasında oluşabilecek herhangi bir kaza veya acil durumda maddi ve manevi kayıplarımızı en aza indirecek yöntemleri geliştiririz.Her zaman verimliliği esas alıyoruz. Asıl hedefimiz Türkiye'ye ve Türk insanına katkı sağlamaktır. İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Genç girişimcileriz ve hayalimizi gerçekleştiriyoruz. Alışveriş yapılan tüm sitelerden farklı olmak bir diğer hedefimiz.

  •  

  • İşimizde iyi olmak için sürekli taleplerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Yüzümüzü her zaman sizlere çeviriyoruz. Bahane değil çözüm üretiyoruz. Çıkan sonuçların neden çözülmeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Sizlerin duygu ve düşünceleri bizler için her zaman en önemli ayrıntılardır. Ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlerden biri olarak daha yararlı düşünmeye çalışıyoruz. Bu platformda ''en güvenilir marka'' olmak ilk hedefimizdir.

  •  

  • Sizleri değişen ve gelişen dünyamızda mağaza mağaza dolaştırmaktan kurtarıp; Acaba burası güvenli mi? Ürünüm birebir gelecek mi? Kargom ne kadar süre sonra gelir,bilgilendirme olacak mı? Kredi kartı bilgilerimi paylaşıyorum fakat bir sıkıntı olacak mı? gibi sorulardan da kurtararak yeni çağımıza ayak uyduracağız. Her zaman her konuda sizlerle etkileşimde olmak görevimizdir. NORA farklı kategorilerde birçok üründe en iyi fiyatı sunmaya çalışmaktadır. Kalite ve farklılık prensiplerimiz ile günden güne gelişen ve büyüyen aksesuar sektöründe her zaman yanınızda olacak ve hizmetimizle en iyisi olacağız.

 
 
Güvenli Alışveriş:
noraksesuar.com 128 Bit SSL sertifikasına sahip bir web sitesidir. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı dışında  kapıda
 
ödemeli veya havale yaparak sipariş verebilirsiniz.

 

 

Hızlı Teslimat:

 

NORA'dan yaptığınız alışverişler 3 iş günü içinde kargo şirketine teslim edilir.

 

 

Ücretsiz Kargo:

 

NORA'dan 50 TL ve üzeri alışveriş yapanlar kargo ücreti ödemezler.

 

 

İade Değişim:

  

NORA'dan aldığınız ürünü beğenmediğiniz veya içinize sinmediği takdirde koşulsuz iade edebilirsiniz. İade de kargo alıcıya aittir.


   


  •                                                                                        
  •